Robot Shark Oyunu

Robot Shark Attack PVP
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Robot Shark Oyunu Nasıl Oynanır ?

Robot shark oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak köpek balığını sağa sola ve yukarı aşağı yönlendiriyorsunuz. "J" ile düşmanlarınıza saldırıp ağzınızla parçalara ayırıyorsunuz. "L" ile daha hızlı hareket ediyorsunuz. "K" ile füze atıp düşman köpekbalıklarını kısa süreliğine donduruyorsunuz. "I" ile de rakiplerinizi eritip ypk ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak köpekbalığını yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki butonlara tıklayarak ta saldırı ve yeme işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.

LEVEL MODE ve RANK MODE olmak üzere 2 farklı seçenek bulunuyor. LEVEL MODE ta bölümü tamamlamak için yemeniz gereken balık türleri hedef olarak veriliyor. RANK MODE ta ise denizde bulunan diğer köpekbalıkları ile savaş yaparak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Her iki seçenekte de bölümleri tamamlamak için kısıtlı bir süre veriliyor. 

Robot shark oyunu oynarken ekrandaki HP grafiğinden enerji miktarınızı takip edebilirsiniz. Enerjiniz sıfırlandığında ölüyorsunuz ve savaşı kaybediyorsunuz. LEVEL seçeneklerinde bölümü tamamlamak için verilen görevler ve kalan süre ekranın sol üst köşesindeki pencerede görünüyor. Denizdeki diğer balık ve canlıları yedikçe de güç kazanıyorsunuz. RANK seçeneğinde ise rakiplerin isimleri ve yedikleri balık sayısı ekranın üst tarafında görünüyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz