Balık Yiyen Balıklar 3 Oyunu

Eat The Fish io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balık Yiyen Balıklar 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balık yiyen balıklar 3 oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarına tıklayarak ve ekranın sağ tarafındaki kontrol paneli üzerinde fareyi sürükleyerek sağa sola ve yukarı aşağı hareket ediyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta daha hızlı hareket ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranda bulunan hareket etme ve hızlı gitme butonlarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

İlk başlarken denizde sizinle beraber 10 tane vahşi canlı bulunuyor. Denizde bulunan yemleri ve sizden daha küçük canlıları yiyerek bedeninizi büyütüyorsunuz. Her canlının üzerinde büyüklüğü ve gücünü gösteren sayılar bulunuyor. Sizden daha büyük bir canlıya yakalanırsanız yanıyorsunuz. Sizden daha küçük sayılara sahip canlıların peşine düşüp onları midenize indirmeye çalışmalısınız. Sizden daha büyük canlılar yakınınıza geldiğinde ekranda "WARNING" yani uyarı yazısı çıkıyor. Sağ ve sol tarafınızda etrafınızda bulunan canlılar ve sahip oldukları sayı miktarları görünüyor.

Her bölüm 1, 5 dakika sürüyor. Ekranın üst tarafından bölümü tamamlamak için kalan süreyi ve nitro hız miktarınızıve yediğiniz canlı miktarını takip edebilirsiniz. Süre bittiğinde halen daha hayatta kalırsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki maceraya geçiş yapıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak karakterinize şapka, yeni bir karakter veya farklı bir deniz satın alabilirsiniz. Böylece sonraki maceralara daha güçlü ve büyük bir canlıyla farklı bir denizde başlayarak balık yiyen balıklar 3 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz