Büyüleyici Makyaj Oyunu

Enchantment
Tam Ekran

Büyüleyici Makyaj Oyunu Nasıl Oynanır ?

Büyüleyici makyaj oyunu yüz bakımı, makyaj yapma ve eşbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Her bölümde ekranda görünen sarı renkle gösterilen malzemeyi seçip yine sarı renkli oklarla gösterilen bölgeye işlem yapıyorsunuz. İlk bölümde ekranın sağ ve sol tarafındaki raflarda bulunan malzemeleri kullanarak kızın yüzüne bakım yapıyorsunuz. Kızın gözlüğünü çıkartıp meyve dilimleriyle göz torbalarını yok ediyorsunuz. Uzamış kaşları kesip sivilceleri temizliyorsunuz.Sonra da kızın yüzüne bakım kremi sürerek bölümü tamamlıyorsunuz.

İkinci bölümde ekranın sağ ve sol tarafında bulunan raflardaki malzemeleri kullanarak kızın yüzüne makyaj yapıyorsunuz. Alt taraftaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak bir sonraki ve bir önceki aşamaya geçiş yapıyorsunuz. Bu malzemeleri kullanarak kızın yüzüne fondaten ve dudaklarına ruj sürüyorsunuz, göz çevresini boyayıp kulaklarına küpe takarak bölümü tamamlıyorsunuz.

Son bölümde ise ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise güzel kız bulunuyor. Dolaptan kıza elbise, ayakkabı, gözlük, çanta ve saç modeli seçerek büyüleyici makyaj oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz