Balıkçı Kedi Oyunu

Crazy Fishing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balıkçı Kedi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balıkçı kedi oyunu oynarken önce fare yada parmağınızla ekrana tıklayıp oltanızı denizin derinliklerine doğru daldırıyorsunuz. Sonra da fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek oltayı sağa sola yönlendirerek kontrol ediyorsunuz. Ekranın sol alt köşesinde oltanın inebileceği derinliği takip edebilirsiniz. Oltanın ucu denizde bulunan canlılara denk geldiğinde canlıları yakalıyorsunuz ve yukarı doğru çıkartıyorsunuz. Olta daha da derinlere indikçe daha büyük canlıları yakalama şansınız artıyor.

Canlılar denizin üstüne çıktığında havaya doğru uçuyor. Canlılar havadayken fare yada parmağınızla canlıların üzerine tıklayarak kovaya koyuyorsunuz ve puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Üzerine tıklayamadığınız canlılar tekrar denize düşüyor ve bu canlıları yakalamamış sayılıyorsunuz.

Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden oltanın derine inme mesafesini arttırabilir, olta makarası, misine ve yem satın alabilirsiniz. Böylece sonraki avlanma deneyiminize daha kaliteli bir oltayla başlayarak balıkçı kedi oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz