Elsa Mide Ameliyatı Oyunu

Elsa Abdominal Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa Mide Ameliyatı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa mide ameliyatı oyunu mide temizleme, bağırsak temizleme ve elbie giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gelen karlar ülkesini hemen ameliyathaneye alın. Ekranın sol tarafında bulunan tıbbı malzemeleri kullanarak mideyi temizleme başlayın. Önce mideyi açın. Midenin içinde bulunan yeşil renkli asitli suyu çekin. Cımbızla kemik ve balık kılçıklarını çıkarın. Fırçayla kahverengi tortuları kazıyın. Mikropları ve bakterileri sprey sıkarak öldürüp ilk aşamayı tamamlayın.

İkinci bölümde kalın bağırsaklarda biriken bakteri ve mikropları yok ediyorsunuz. Bunun için ekranın sağ tarafında bulunan tıbbi malzemeleri kullanıyorsunuz. Şişkin ve kızarık bölgelere buz tedavisi uygulayın. Kan toplamış bölgelerdeki kanı çekin. Fırçayla tortuları kazıyın. Tüm bağırsak içini dezenfekte edin. Mikrop ve bakterileri tek tek yok ederek operasyonu tamamlayın.Ekranın sağ alt köşesindeki NEXT butonuna tıklayarak üçüncü aşamaya geçin.

Son bölümde ekranın sol tarafındaki giysi dolabından karlar ülkesi prensesine saç modeli, elbise, takı ve ayakkabı seçerek elsa mide ameliyatı oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
MEZARCI PABCI iyi bir oyun cok guzel 2021-08-04 13:31:27
Yorum Yaz