Elsa Makyaj Yapma Oyunu

Princess Salon Frozen Party
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa Makyaj Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa makyaj yapma oyunu yüz temizleme ve bakımı, makyaj yapma ve kardan adam tasarlama olmak üzere 3 farklı bölümden oluşuyor. SPA bölümünde ekranın alt tarafında bulunan malzemeleri kullanarak bakıma başlıyorsunuz. Malzemeleri nasıl kullanacağınız ekranın sol üst köşesindeki pencerede tarif ediliyor. Önce frozen prensesinin yüzünü farklı model şampuanlardan birini seçerek yıkayıp kuruluyorsunuz. Sağ taraftaki mor renkli OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabiliyorsunuz. Sonraki aşamalarda sırayla kızın saçına saç kremi sürüp topluyorsunuz. Prensesin yüzüne doğal malzemelerle hazırlanmış kremleri sürerek cildi nemlendiriyorsunuz. Uzamış kaşları kesip prensesin yüzüne fondaten sürerek bölümü tamamlıyorsunuz. Sağ üst köşedeki DONE butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapabilirsiniz.

BEAUTY / SALON bölümünde ekranın alt tarafında kullanacağınız malzemelerin menü butonları ve sağ tarafta açılan pencerede ise menünün içindeki seçenekler bulunuyor. Buradaki seçenekleri kullanarak önce prensese göz rengi seçip kaş modeli tasarlıyorsunuz. Sonra göz çevresini boyayıp kirpikleri gürleştiriyorsunuz. Kızın yüzüne fondaten sürüp sonrada dudaklarına ruj sürüyorsunuz. Son olarak ta kızın yüzüne sim dökerek bölümü tamamlıyorsunuz. Giydirme bölümünde ekranın alt tarafındaki saç modeli tasarlama, elbise, ayakkabı seçme, takı ve taç takma menü butonları bulunuyor. Buradan prensesi istediğiniz gibi giydirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Son olarak ta SNOWMAN DRSSUP bölümünden kardan adama göz, burun, ağız, kol ve elbise seçerek elsa makyaj yapma oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
elifboşça harika 2013-12-24 14:06:26
ramazazan ve melike süper bi oyun 2012-01-14 21:17:19
Yorum Yaz