Elsa ve Anna Düğün Hazırlığı Oyunu

Elizas Heavenly Wedding
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa ve Anna Düğün Hazırlığı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa ve anna düğün hazırlığı oyunu makyaj yapma, elbise giydirme ve fotoğraf çekimi olmak üzere 5 bölümden oluşuyor. Makyaj yapma bölümünde gelin olacak karlar ülkesi prensesi Elsaya yüz bakımı yapıyorsunuz. Ekranın alt tarafında bulunan ruj sürme, kirpik çizme ve göz makyajı yapma menü butonları sayesinde kraliçeyi güzelleştiriyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü kızın yüzüne fare yada parmağınızla sürerek makyaj yapma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ekranın sol alt tarafındaki OKEY butonuna tıklayarak sonraki aşamaya geçiyorsunuz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolaptan prenses Anna ve Maana'ya saç modeli, elbise, çanta, çiçek ve takı seçiyorsunuz. Aynı şekilde Elsa'ya da gelinlik modeli deniyorsunuz. Son olarak nedimelerle birlikte evlenecek çifte düğün fotoğrafı çekerek elsa ve anna düğün hazırlığı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
boş ver Harika 2022-06-23 13:48:26
yaren adymn 30 güzel bir oyun ama bizim diz üstü bilgisayarımız bozuk olduğu için tadını çıkaramadık oyunun ya umarım siz keyifini çıkarmış sınızdır oyunun.......,, 2022-06-10 07:31:33
Yorum Yaz