Bağlı Askerler Oyunu

Three Kingdoms Ropes
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bağlı Askerler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bağlı askerler oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak karakterleri kotrol ediyorsunuz. Ekrana tıkladıkça karakterler ileri doğru zıplıyor. Şövalyeler kırmızı ve mavi renkli zırhlar giymiştir ve birbirlerine halatla bağlanmışlardır. Şövalyeleri sırayla kontrol ediyorsunuz. Yani bir şövalyeyi zıplattığınızda sıra diğerine geçiyor. Sırası gelen şövalyenin üst tarafında OK işareti görünüyor. Ok işaretleri şövalyelerin zırhlarıyla aynı renklidir. Şövalyelerin elinde kılıç ve mızrak bulunuyor. Parkurda ilerledikçe karşınıza düşman birlikleri çıkıyor. Şövalyelerin elinde bulunan mızrak ve kılıçlarla düşmana saldırarak düşmanlarınızı yok ediyorsunuz.

Parkurda sabit veya hareketli basamaklar ve ileri geri hareket eden kayıklar bulunuyor. Şövalyeleri bu basamak ve kayıkların üzerinde zıplatarak ilerletmeye çalışıyorsunuz. Basamak ve kayıkların arasında bulunan boşluklardan suya düşerseniz yanıyorsunuz. Bu durumda bağlı askerler oyunu oynamaya en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

İlk başta 5 dakikalık süre veriliyor. Bu 5 dakikalık süre içerisinde parkurda en uzak noktaya giderek rekor kırmaya çalışıyorsunuz. Parkurda ilerledikçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak farklı parkurların ve karakterlerin kilidini açarak seçebiliyorsunuz. Ekranın üst tarafından ise parkurda ilerlediğiniz mesafeyi ve kalan süreyi takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz