Bir Ters Bir Düz 4 Oyunu

Gravity Kid
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bir Ters Bir Düz 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bir ters bir düz 4 oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak ve SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak karakterinizin konumunu değiştiriyorsunuz.

Yaramazlık yapan küçük haylaz çocuk parkurda koşarken arkasından bekçi kovalıyor. Parkur engeller, basamaklar ve boşluklardan oluşuyor. Birbirine paralel iki tane yol bulunuyor. Ekrana yada boşluk bırakma tuşuna tıklayarak bir yoldan diğerine geçiş yapıyorsunuz. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan engellere çarparsanız yada boşluklardan aşağı düşerseniz yanıyorsunuz. 

Parkurda ilerlerken havada bulunan altınları, can haklarını ve koruyucu zırhları toplamanız gerekiyor. Eğer can hakkınız varsa yandığınız zaman yine aynı yerden doğup parkurda koşmaya başlıyorsunuz. Altınları alarak para kazanıyorsunuz. Koruyucu zırhları alarak ta basamaklara çarptığınız zaman yanmıyorsunuz. Parkurda koştuğunuz her mesafe için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ekranın üst tarafındaki DISTANCE kısmında görünüyor. Arkanızdan koşan bekçiye yakalanmadan parkurda ilerleyerek bir ters bir düz 4 oyunu oynamaya devam edin ve kendi rekorunuzu kırın.

Yorumlar
melek efso :)) 2023-11-28 09:04:12
seda babam kadar iyi bir oyun 2023-07-20 13:06:52
halil karakter tasarımları çok tatlı ama arka plan ve platformlar karakter çizimleriyle uymuyor oyunda farklı etkenler olsa (mesela para toplamak küçük tuzaklar) daha fazla eğlence verebilir 2022-06-19 20:30:17
Yorum Yaz