Vex 3 Oyunu

Vex 3 Xmas
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vex 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vex 3 oyunu oynarken bilgisayarlarda "A, S, W, D" ve yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki sağ sol ilerleme ve eğilme zıplama butonlarını kullanıyorsunuz. Platformda izleyeceğiniz rota mavi renkli oklarla size gösteriliyor. Yüksek duvarları çaprazlama zıplama işlemi yaparak çıkıyorsunuz.

Platform üzerinde sabit veya hareketli çivili ve testereli tuzaklar bulunuyor. Tuzakların rengi kırmızıdır. Kontrol ettiğiniz çöp adam bu tuzaklara yakalanırsa ölüyor. Parkurda ilerledikçe karşınıza kırmızı renkli büyük kutular çıkıyor. Bu kutuların üzerine çıkıp eğilme tuşuna tıklayarak bölüm geçiyorsunuz.Parkurun belli bölgelerinde kırmızı bayraklı noktalar bulunuyor. Kırmızı bayrağa ulaştığınızda bayrağın rengi yeşile dönüşüyor. Tam bu sırada ekranda BAŞLANGIÇ yazısı yazıyor. Bu aşamadan sonra ölürseniz en son geçtiğiniz yeşil bayraklı bölgeden doğarak vex 3 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Ekranın üst tarafından bölümde geçirdiğiniz süre, yüzdelik olarak ilerleme ve noel için tasarlanmış parkurdaki ölüm sayınızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar
delımıne guzelmıs 2019-02-01 16:06:22
Yorum Yaz