Savaş Sonu Oyunu

End Of War
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Savaş Sonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Savaş sonu oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak karakterleri kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Büyük çatışmaların yaşandığı köylerde atılan bombalar sonucunda evlerin büyük bir bölümü yıkılmıştır. Diğer evler ise ağır hasar alarak kullanılamayacak seviyeye gelmiştir. Yıkılan evlerin etrafında yardım bekleyen insanları da alarak enkaz kaldırma çalışmalarına başlıyorsunuz. Enkaz altında kalan insanlar HELP şeklinde yardım çalışması yapıyor.

Enkazdan çıkan molozları sonradan kullanmak için biriktiriyorsunuz. Ayrıca etrafta bulunan ormanlardaki ağaçları keserek odun biriktiriyorsunuz. Marangoz atelyeleri kurarak odunlardan tahta ve kalas gibi keresteler elde ediyorsunuz. Odunları atelyelerde satıp para da kazanabilirsiniz.

Enkazları kaldırdıktan sonra aynı yere inşaat yapıyorsunuz. İnşaatta kullanılacak malzemeler inşaat alanının sağ üst köşesinde görünüyor. Bu malzemeleri kullanarak insanlara yeni evler yapıyorsunuz. Bu şekilde her bölümde farklı bir yerde aynı çalışmaları gerçekleştirerek savaş sonu oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
boşver oyun güzel 2023-05-26 13:46:36
Yorum Yaz