Maden Avcısı Oyunu

Idle Miner Space Rush
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Maden Avcısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Maden avcısı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla madenciyi ileri geri ve yukarı aşağı yönde hareket ettiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın sol tarafındaki kontrol paneliyle madenciyi hareket ettiriyorsunuz.

Toprak altındaki madenleri altın ve elmas gibi değerli madenleri toplayıp yukarı çıkartarak paraya dönüştürüyorsunuz. Çıkardığınız değerli taşlar kadar puan kazanıyorsunuz. Puan kazandıkça sıralamada yükseliyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesindeki sıralamadan konumunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız paraları kullanarak toprağı kazma gücü, madenleri kırma gücü ve arkanızda bulunan çantanın büyüklüğü gibi özelliklerinizi arttırabilirsiniz. Böylece sonraki denemelerinizde daha kısa sürede daha çok altın ve elması çıkartarak maden avcısı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Sizinle beraber toplamda 8 tane madenci bulunuyor. Bu sekiz madenci 2,5 dakika içerisinde topraktan değerli taşları çıkartıyor. En fazla değerli madeni çıkartan madenci bölümü kazanıyor.  

Yorumlar
YBJ çok iyi 2023-02-22 16:49:05
Yorum Yaz