Kedi Simülatörü Oyunu

Cat Simulator Online
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kedi Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kedi simülatörü oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarına tıklayarak yada fareyi ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde sürükleyerek hareket ediyorsunuz. Ekranın sağ alt köşesindeki "EAT" butonuna tıklayarak yemek yiyorsunuz. "JUMP" butonuna tıklayarak zıplıyorsunuz. "PICK" butonuna tıklayarak yerdeki sebze ve meyve gibi yiyecekleri alıyorsunuz. "OFF" butonuna tıklayarak ta aldığınız nesneyi geri yere koyuyorsunuz. "HIDDEN" butonuna tıklayarak eğiliyorsunuz yani saklanıyorsunuz. "ATTACK" butonuna tıklayarak ta fare, örümcek ve yılan gibi hayvanlara saldırı yapıp onları öldürüyorsunuz.

Hayvanı kontrol ederek verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ekrandaki kağıt üzerinde yapmanız gereken görevleri takip edebilirsiniz. "MAP" butonuna tıklayarak çiftliğin haritasını ve çiftlik üzerinde bulunduğunuz konumu görebilirsiniz. "EV" butonuna tıklayıp açılan menüden hayvana kıyafet giydirebilirsiniz.

Ekranın sol üst köşesindeki göstergelerden hayvanın su, yiyecek, uyku ve sağlık durumunu takip edebilirsiniz. Hayvan susuz kalınca su kuyularına gidip "DRINK" butonuna tıklayarak su içebilirsiniz. Kulubenin önündeki mama kabına gidip hayvanın karnını doyurabilirsiniz. Hayvan tilki, yılan, örümcek ve fare gibi yırtıcı canlılarla dövüş yaparken zarar görebiliyor. Bunun için de hayvanın sağlık durumunu yüksek tutarak diğer canlılara saldırmanız gerekiyor. Kedi simülatörü oyunu oynarken her aşamada kendinizi gerçek bir hayatın içinde bulacaksınız. Bu sayede hem hayvan sevgisini ortaya çıkaracaksınız hem de hayvanların dünyasına giriş yapıp eğlenceli ve zevkli anlar yaşayacaksınız. 

Yorumlar
Caner Süper bir oyun bence bu herkese tavsiye ediyorum :)) 2023-11-19 18:06:31
Silgi Adam 4-C Güzel ama bazen joystick takılıyor 2023-11-17 18:34:14
Yorum Yaz