Kingdom Survivor Oyunu

Kingdom Survivor
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kingdom Survivor Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kingdom survivor oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek savaşçı karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Savaş alanında yarasalar ve iskeletorlardan oluşan düşmanlarınız bulunuyor. Savaşçı karakteriniz bu yaratıklara ok atarak saldırı yapıyor. Öldürdüğünüz her düşmandan sonra savaş alanına ödül olarak elmaslar çıkıyor.

Bu elmasları toplayarak bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki barem elmasları topladıkça yavaş yavaş doluyor. Barem dolduğunda bölüm tamamlanıyor ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Her bölüm geçişinde ekrana çıkan tablodan özel silahlar, koruma zırhı ve hızlı hareket etme özellikleri satın alabiliyorsunuz. Böylece sonraki bölümlere daha hızlı ve güçlü bir savaşçı karakterle başlayarak kingdom survivor oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Düşmanlarınız size yaklaşıp size dokunduğu zaman enerjiniz azalıyor. Karakterinizin üst tarafında kalan enerji miktarınız görünüyor. Enerjiniz sıfırlandığında ölüyorsunuz. Meydanda bulunan enerji şişelerini toplayarak enerji seviyenizi yeniden doldurabilirsiniz. Her bölüme kalan enerjiniz ile başlayarak hayatta kalma mücadelesine devam ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz