Zombi Kule Savunması Oyunu

Tower Defense Zombies
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zombi Kule Savunması Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zombi kule savunması oyunu ekranının üst tarafında korumakla görevli olduğunuz köy, alt tarafında ise silah geliştirdiğiniz bölge bulunuyor.Sol alt köşedeki KUTU butonuna fare yada parmağınızla tıkladığınızda paraşütle silah kutusu iniyor. Açılan kutulardaki silahlar aşt taraftaki kare alanlara yerleşiyor. Silahların güçleri 1, 2, 3, 4 gibi rakamlarla gösteriliyor. Aynı güçteki silahları üst üste getirip birleştirerek bir üst seviyedeki silaha dönüştürüyorsunuz. 

Köy yolunun etrafında silahları yerleştirmek için kare alanlar bulunuyor. Geliştirdiğiniz silahları bu kare alanlara yerleştirerek savunma hattınızı oluşturuyorsunuz. "+" yazan kare alanların kilitlerini açıp oralara da silahları konuşlandırabilirsiniz. Silah geliştirme bölgesinde 4 tane kare alan bulunuyor. Bu karelerin yanındaki "+" butonuan tıklayarak ta geliştirme alanınızı genişletebilirsiniz.

Ekranın sol alt köşesinden gelen yaratıklar köye doğru saldırıya geçiyor. Patika yoldan geçen yaratıklara ateş edip hepsini teker teker yok etmeniz gerekiyor. Öldürdüğünüz her yaratık için para kazanıyorsunuz. Bulunduğunuz bölüm sayısını ve kazandığınız para miktarını ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanıp paraşütle yeni silahlar satın alıp ordunuzu güçlendirebilirsiniz. Böylece sonraki saldırıları daha kolay bertaraf ederek zombi kule savunması oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz