Savunma Oyunları

Savunma oyunları ile düşman saldırılarına karşı kalenizin veya sınırlarınızın etrafına siperler kazıp kuleler inşa ederek topraklarınızı koruyorsunuz. Her uygulamada düşmanla savaşmak için farklı silahlar ve stratejiler kullanıyorsunuz. Düşman saldırılarını önceden tahmin edip düşman askerlerini yok edecek hazırlıklar yapmalısınız. Düşman askerleri kulelerinizin yada siperlerinizin yanından geçerken saldırı düzenleyip ülkenizi koruyorsunuz.

Bu kategorimizde temel olarak Savaş Çağı, Bitkiler ve Zombiler ve Kale Koruma uygulamaları bulunuyor. Savaş çağı uygulamasıyla insanlık tarihi hakkında geniş bilgiye sahip oluyorsunuz. En ilkel savaş araçlarını kullanarak düşman kabilelere karşı mücadele ediyorsunuz. Düşman kabilelerinin askerlerini öldürüp mağaranızı koruyorsunuz. Bitkiler ve zombiler uygulamasında ise bahçenize saldıran yaratıkları yok ediyorsunuz. Bitkilerden savaş aletleri yapıp yaratıklara ateş ediyorsunuz. Her bölümde tüm yaratıkları etkisiz hale getirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Kale koruma uygulamalarında ise silahlı kuleler inşa edip düşman askerlerine ateş ediyorsunuz. Kurduğunuz her koruma hattını belirli bir strateji çerçevesinde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Düşman saldırılarını önlemek için her bölümde farklı bir taktik uygulayarak savaşı kazanmalısınız.

Savaşları kazandıkça ve bölümleri tamamladıkça puan topluyorsunuz. Topladığımız puanlar ile silahlarınızı geliştirebilir ve yeni silahlar satın alabilirsiniz. Bu yeni silahlarla ilerleyen bölümlerde daha farklı strateji ve taktikler geliştirerek savunma oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. Kategorimizde bulunan uygulamalar hem PC'de hem de cep telefonu ve mobil tabletlerde rahatlıkla çalışabilmektedir. Tüm uygulamaları sitemizin ziyaretçilerine bedava ve ücretsiz olarak sunuyoruz.

En Güzel Savunma Oyunları

Tüm Savunma Oyunları

1 2 3 »