Cephe Savunma Oyunu

Crowd Defense
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Cephe Savunma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cephe savunma oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola yada yukarı aşağı sürükleyerek silahınızı kontrol ediyorsunuz. Ekrana tıkladığınız sürece ateş ediyorsunuz. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ateş etme işlemi de sonlanıyor.

Düşman ordusu karşı taraftan akın akın üstünüze doğru geliyor. Silahlarınızı kalenin burçlarına yerleştiriyorsunuz. Otomatik taramalı tüfek , füze ve top olmak üzere 3 farklı silahınız bulunuyor. Silahlar ekranın alt tarafında görünüyor. Kullanmak istediğiniz silahın üzerine tıklayarak önce seçiyorsunuz. Her silahın mermi, top ve füze kapasitesi bulunuyor. Düşman askerlerinin hepsini öldürdüğünüzde bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz.

Her bölümde kalenizi korumak için 30 saniye süre veriliyor. Ekranın sol tarafında süre ve sağ tarafında ise kalenizin sağlamlık seviyesi görünüyor. Süre bitmeden tüm düşman askerlerini öldürürseniz bölümü tamamlıyorsunuz. Tüm düşman askerlerini öldüremeden düşmanlar kalenize saldırırsa, süre bitene kadar düşman askerleri kalenizin enerji seviyesini sıfıra indiremezse de bölümü tamamlıyorsunuz. Ama düşman askerleri kalenizin enerji seviyesini sıfıra indirip yıkarlarsa savaşı kaybediyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak cephe savunma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden yeni sşlahlar satın alabilirsiniz. Yada mevcut silahlarınızı UPGRADE kısmından geliştirebilirsiniz. Böylece silahlarınıza daha çok cephane alabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz