Frozen Kardeşler Giydirme ve Makyaj Oyunu

Modern Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Frozen Kardeşler Giydirme ve Makyaj Oyunu Nasıl Oynanır ?

Frozen kardeşler giydirme ve makyaj oyunu ile Karlar ülkesi prenseslerine okul ve balo kıyafetleri seçiyorsunuz. Prensesleri okul ve baloya hazırlarken hem makyaj yapıyorsunuz hemde makyaja uygun kıyafet seçiyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 2 prenses içinde gerçekleştirerek frozen kardeşler giydirme ve makyaj oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Elsa hayranı Baya iyi, müthiş 2023-05-22 13:11:50
elsa delisi beatiful baya iyi 2023-05-04 16:56:38
Yorum Yaz