Anna Estetik Ameliyat Oyunu

Ordinary Girl's Cosmetic Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Anna Estetik Ameliyat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Anna estetik ameliyatı oyunu menü sayfasında da görüldüğü gibi OPERATION ameliyat yapma, SPA cilt bakımı ve MAKEUP makyaj yapma olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. İlk bölümde karlar ülkesi prensesinin gözlüğünü çıkartıp sedyeye yatırıyorsunuz. Ekranın alt tarafında bulunan tıbbi malzemeleri kullanarak anna estetik ameliyatı oyunu oynamaya başlayın. 

Neşter ile prensesin göz çevresini kesip şırınga ile göz çevresine silikon sıkın. Sonra da iğne ile kesilen yeri dikin. Buz kalıplarını kullanarak şişkinlik ve kızarıklıkları yok edin. Prensesin inik burnuna silikon takıp burnunu yukarı doğru kaldırın. Prensesin dudaklarına şırınga ile silikon sıkıp şişirin. Prensesin şişkin yanaklarındaki dolgu malzemesini çıkartıp düz bir yanak elde edin. Çene kemiğindeki çıkıntıları düzelterek prensese yeni bir görünüş sağlayın.

İkinci bölüm olan cilt bakımı bölümünde prensesin yüzüne krem sürüp lekeleri temizleyin. Sivilceleri tek tek yok edin. Son bölümde ise ekranın alt tarafındaki malzemeleri kullanıp prensese ruj rengi, göz makyajı, kaş ve kirpik çeşidi belirleyerek makyaj yapın.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz