Vücut Yapma 2 Oyunu

Muscle Clicker 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vücut Yapma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vücut yapma 2 oyunu ile spor salonuna gidip kas çalışması yapıyorsunuz. Ekranın üst tarafında EXERCISES egzersizler ve COMPETETIONS yarışmalar, HAND LEVEL kol kasları ve LEG LEVEL bacak kasları geliştirme, ayakkabı ve kıyafet satın alma, GYM SHOP'tan ise spor malzemeleri ve takviye protein ürünleri satın alma menü butonları bulunuyor.

Egzersizler menüsünde dambıl çalışma, halter kaldırma, bisiklet sürme ve yürüyüş yapma çalışmaları yapıyorsunuz. Ekranın üst tarafında sporcunuzun kalan enerjisi ve bölümü tamamlama göstergesi bulunuyor. Enerjiniz azaldığında sporcunuzu belli bir süre dinlendirip yeniden güçlenmesini sağlıyorsunuz. Ekrana fare yada parmağınızla tıkladığınız sürece sporcunuz çalışmalarına devam ediyor. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise sporcunuz dinleniyor. Ekranın sağ tarafındaki panelden ise ağırlıkların kilosunu yada bisiklet yada yürüme bandının hızını arttırıp azaltıyorsunuz. Seviye atladıkça hem puan hemde para kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak HAND LEVEL ve LEG LEVEL kısmından sporcunuzun kol ve bacak kaslarını geliştiriyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak ta SHOP bölümünden takviye protein tozları yada yeni spor malzemeleri satın alabilirsiniz. Seviyelerde ilerledikçe sporcunuza yeni kıyafetler ve ayakkabılar da satın alabilirsiniz.

Vücut yapma 2 oyunu oynarken gym salonunda karakterinizin kol, bacak ve karın kaslarını geliştiriyorsunuz. Kol kaslarınızı geliştirmek için dambıl ve halter çalışması yapıyorsunuz. Bacak kaslarınızı geliştirmek için bisiklet sürüp yürüme bandında yürümeniz gerekiyor.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz