Üç Tekerlekli Motor Oyunu

Nitro Tuk Tuk
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Üç Tekerlekli Motor Oyunu Nasıl Oynanır ?

Üç tekerlekli motor oyunu oynarken bilgisayarlarda yukarı ve aşağı yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde yukarı aşağı sürükleyerek şerit değiştiriyorsunuz.

Parkur 4 şeritli bir yoldan oluşuyor. Yol üzerinde çalışmaları gösteren bariyerler, inşaat malzemeleri ve çukurlardan oluşan engeller bulunuyor. Ayrıca aracı akan trafikte kullanıyorsunuz. Siz aracı kullanırken aynı anda yolda başka araçlarda bulunuyor. Karşınıza çıkan engellere yada yoldaki diğer araçlara çarparsanız yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Yoldaki benzin bidonlarını toplayıp yakıt deponuzu dolduruyorsunuz. Yıldızları toplayarak ta parkuru yüksek derecede tamamlıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden deponuzda kalan yakıt miktarını ve yıldız derecenizi takip edebilirsiniz.

İlerleyen bölümlerde duraklardan yolcuları alıp taksi şoförlüğü yapabilirsiniz. Yoldaki engel, bariyer ve duraklar size önceden uyarı şeklinde gösteriliyor. Aracı yolun sonundaki park alanına götürüp parkuru bitirerek üç tekerlekli motor oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz