2 Kişilik Motor Yarışı Oyunu

Crazy 2 Player Moto Racing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik Motor Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik motor yarışı oyunu oynarken birinci kişi; yön tuşlarıyla aracı kullanıyor. "N, M" ile diğer yarışçılara tekme atıyor. "SPACE" boşluk bırakma ile nitro hıza ulaşıyor. "H" ile yeniden doğuyor. Diğer kişi; "S, F, E, D" ile aracı kullanıyor. "V, R" ile diğer yarışçılara tekme atıyor. "SHIFT" ile nitro hıza çıkıyor. "H" ile yeniden doğuyor.

Açılış sayfasında SINGLE PLAYER ile bilgisayar botlarına karşı tek ve TWO PLAYER seçeneğiyle de yanınızda bulunan gerçek bir kişiyle beraber mücadeleye başlıyorsunuz. Her bölümde EASY kolay, MEDIUM normal ve HARD zor olmak üzere 3 seviye seçeneği bulunuyor. Her yarışta para ödülü bulunuyor. Eğer mücadeleyi lider olarak tamamlarsanız para ödülünü kazanıyorsunuz. SHOP bölümünden kazandığınız paraları kullanarak yeni ve daha güçlü motorlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü ve hızlı araçlarla başlayarak 2 kişilik motor yarışı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Her parkura sizinle beraber 4 araç başlıyor. Parkuru 2 defa tamamladığınızda bölüm bitiyor. Ekranın sağ alt köşesindeki LAP kısmında tur sayısı ve POS kısmında ise sıralamanız görünüyor. Üst tarafta ise bölüm sayısı ve bölümde geçirdiğiniz süre görünüyor. 

Yorumlar
lily thank you l love you 2022-11-05 15:27:38
Yorum Yaz