Motor Oyunları

Motor oyunları kategorimizde motosiklet sürme, yarış yapma, zorlu ve tehlikeli parkurlarda akrobatik hareketler yapma ve parkurlarda rakiplerinle savaş yapma uygulamalarını bir arada topladık. Her uygulamada kendinizi farklı bir maceranın içinde bulacaksınız. Otobanda son sürat giderek trafikteki diğer arabalara çarpmamaya çalışacaksınız. Dünyanın değişik ülkelerinde bulunan birbirinden zorlu parkurlarda yarış yapacaksınız. Engel, tehlike ve tuzaklarla dolu parkurlarda akrobatik hareketler yapacaksınız.

Parkurlar çöl, kaya, dağ, plaj, şehir ve otobanlardan oluşuyor. Her bir parkurun özelliğine göre sürüş tekniği geliştirerek verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Ayrıca parkurlara yerleştirilen rampa ve atlama noktalarından geçip havaya uçarak adrenalin seviyenizi yukarı çıkartıyorsunuz. Dünyanın dört bir tarafında düzenlenen turnuvalara katılıp farklı pistlerde hünerlerini gösterme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sayede tüm yarış kupalarını kazanarak motosiklet sürme konusundaki uzmanlığınızı herkese kanıtlayabilirsiniz.

Motor oyunları oynarken bölümleri tamamladıkça puan yada para ödülü kazanıyorsunuz. Bu ödülleri kullanarak uygulamaların SHOP bölümünden yeni ve daha güçlü motosikletler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü araçlarla başlayarak başarınıza başarı katabilirsiniz. Uygulamaların bir çoğunda deneme sürüşleri yapabildiğiniz antreman parkurları bulunuyor. Bu parkurlarda farklı türlerdeki motosikletleri kullanarak her bir aracın özelliğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede zorlu ve tehlikeli parkurları zorlanmadan rahat bir şekilde tamamlayarak bölümleri geçebilirsiniz. Tüm uygulamalarda dikkat etmeniz bir konu bulunuyor. O da kaza yapmadan ve aracı devirmeden parkurları tamamlamaktır. 

En Güzel Motor Oyunları

Tüm Motor Oyunları

1 2 3 »