Engelli Motor Yarışı Oyunu

Dirt Bike Race
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Engelli Motor Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Engelli motor yarışı oyunu bilgisayarlarda yön tuşları, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağındaki GO ve sol tarafında bulunan ok butonlarına tıklanarak oynanıyor. Her bölümde sizinle beraber 6 tane yarış motoru bulunuyor. Diğer 5 aracı geçip parkurun sonuna birinci gelerek bölümü tamamlayın ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanın.

Ekranın alt tarafında TEMP ve TIME göstergeleri bulunuyor. Parkurda motor hareket ettikçe sıcaklığı ve harareti artıyor. Sıcaklık seviyesi maksimuma ulaşınca aracınız duruyor ve soğumaya başlıyor. Diğer araçlarla aranızdaki farkı açtığınızda kısa süreli gazdan elinizi çekerek sıcaklığı düşürebilirsiniz. TIME kısmında ise parkuru kaç saniyede tamamladığınızı görebilirsiniz.

Parkurun değişik noktalarına çukurlar, kariyerler ve beton duvarlar yerleştirilmiştir. Bu tuzaklara çarptığınızda aracınız kaza yapıyor ve devriliyor. Bu şeklide rakipleriniz sizi geçerek aradaki mesafeyi açıyor. Bariyer veya tuzaklarla karşılaştığınızda aracınızı parkurda sağa sola yönlendirerek engelli motor yarışı oyunu oynayın. Toplam 30 bölümlük bu macera da eğlenceli vakit geçirmenizi diliyoruz.

Yorumlar
sanane bilader güneş yav he sen git makasatar oyna bebe 2020-11-24 19:55:49
Günəş sadatova super oyundur sizə makasatar motor oynunuda tövsüyə edirəm 2020-11-23 11:36:15
alp bence güzel 2020-11-14 14:14:31
ismim yok çok güzel bir oyun 2020-11-14 13:44:37
Yorum Yaz