Zigzag Motor Oyunu

Moto Boss
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zigzag Motor Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zigzag motor oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerine tıkladığınızda aracın yönünü 90 derece değiştiriyorsunuz. Ayrıca bilgisayarlarda SPACE yani boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Ekrana tıklamadığınız sürece araç düz gidiyor. Tıkladığınız sürede ise 90 derece dönük bir şekilde dik gidiyor. Parkurda ilerlediğiniz mesafeyi ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. 

Parkurda ilerlerken sarı renkteki altınları toplamanız gerekiyor. Topladığınız altın para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. Bu paraları kullanarak ektra can hakkı ve skorunuzu iki katlayabilirsiniz. CUSTOMIZE kısmından da hem sürücüye yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Hemde daha güçlü ve hızlı araçlar satın alabilirsiniz.

Parkurun sağ ve sol tarafı boşluklar ve uçurumlardan oluşuyor. Kullandığınız aracı uçurumdan aşağıya düşürürseniz yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Parkurun sonuna ulaştığınızda ise bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yaparak zigzag motor oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz