Çölde Motor Yarışı Oyunu

Stunt Extreme
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çölde Motor Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çölde motor yarışı oyunu oynarken sağ ve sol yön tuşlarıyla aracı kontrol ediyorsunuz. Yukarı ve aşağı yön tuşuyla da şerit değiştiriyorsunuz. Ekrandaki nitro hız butonuna tıklayarak engellere takılmadan parkurda yüksek hızda ilerleyebilirsiniz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise motorsiklet butonuna ve sağ sol ok butonlarına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Parkur 4 şeritten oluşuyor. Parkur üzerinde bariyerler ve tuzaklar bulunuyor. Bariyerlere çarptığınızda aracınız devriliyor ve rakiplerinizden geri kalıyorsunuz. Hemen yerden kalkıp aracınıza binerek kaldığınız yerden yarışa devam ediyorsunuz. Diğer motorculara arkadan çarptığınızda yine devriliyorsunuz. Onlara önden çarptığınızda ise onları yere düşürüyorsunuz.

Parkuru ilk 3'te tamamladığınızda bölümü bitiriyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Parkuru ne kadar kısa sürede tamamlarsanız o kadar yüksek puan topluyorsunuz. Topladığınız puanlarla aracınızın hızını, havada durma dengesini, tekerleklerini ve gücünü geliştirebilirsiniz. Yada daha güçlü araçlar satın alarak sonraki bölümlerde parkuru daha kısa sürede tamamlama şansı yakalabilirsiniz. Her denemenizde farklı bir macera yaşayarak çölde motor yarışı oyunu oynayabilirsiniz. 

Yorumlar
şampiyon beşiktaş mukemmel 2021-12-16 12:45:06
şampiyon cimbom güzel 2018-07-04 11:05:31
Yorum Yaz