Motor Yarışı 2 Oyunu

Trial 2 Player Moto Racing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Motor Yarışı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Motor yarışı 2 oyunu açılış sayfasındaki SINGLE PLAYER ile bilgisayar botlarına karşı tek ve TWO PLAYER seçeneğiyle de yanınızda bulunan gerçek bir kişiyle beraber mücadeleye başlıyorsunuz. Tek kişilik seçenekte "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla aracı sürüyorsunuz. "N ve M" tuşlarıyla rakiplerinize tekme atıyorsunuz. SPACE ile nitro hıza ulaşıyorsunuz. "H" ile de yeniden doğuyorsunuz.

İki kişilik seçeneğinde birinci kişi; "E, S, D, F" tuşlarıyla aracı kullanıyor. "SHIFT" ile nitro hıza ulaşıyor. "W, R" ile rakiplere tekme atıyor. "C" ile yeniden doğuyor. Diğer kişi; yön tuşlarıyla ile aracı kullanıyor. "SPACEBAR" boşluk bırakma ile nitro hıza çıkıyor. "N, M" ile rakiplerine tekme atıyor. "H" ile yeniden doğuyor.

Her yarışta para ödülü bulunuyor. Eğer mücadeleyi lider olarak tamamlarsanız para ödülünü kazanıyorsunuz. GARAGE bölümünden kazandığınız paraları kullanarak yeni ve daha güçlü motorlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü ve hızlı araçlarla başlayarak motor yarışı 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Her parkura sizinle beraber 4 araç başlıyor. Parkuru 2 defa tamamladığınızda bölüm bitiyor. Ekranın sol alt köşesinde tur sayısı ve sıralamanız görünüyor. Üst tarafta ise bölüm sayısı ve bölümde geçirdiğiniz süre görünüyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz