İzci Savunması Oyunu

Craig Of The Creek Scout Defense
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İzci Savunması Oyunu Nasıl Oynanır ?

İzci savunması oyunu ekranında patika yol ve yolun kenarlarında ise saldırı kuleleri yerleştirilebilecek alanlar bulunuyor. Kahverengi kule yerleştirme yerlerine fare yada parmağınızla tıklayarak saldırı kulesi yerleştirme penceresi açılıyor. Buradan erik, ok, domates, yumurta ve mantar atma kule seçeneklerinden istediğinizin üzerine tıklayarak savunma hattınızı oluşturuyorsunuz.

Ekranın üst tarafında kırmızı kalp şeklinin yanındaki 20 rakamı köye girebilecek maksimum düşman sayısını ve yanında ise toplam puanınız görünüyor. Öldürdüğünüz her düşman için puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni saldırı kuleleri yerleştirebilirsiniz yada kulelerinizi geliştirerek etki gücünü arttırabilirsiniz. 

Tüm kulelerinizi yerleştirdikten sonra sol taraftaki BAŞLAMAK İÇİN DOKUN butonuna tıklayarak düşmanların köye doğru gelmelerini sağlıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesindeki tekli, ikili ve üçlü ok butonlarına tıklayarak düşmanlarınızın geliş hızını ayarlayabiliyorsunuz. Her bölümü tamamladığınızda yeni silahlara sahip oluyorsunuz. Alt taraftaki özdellikleri kullanıp düşmanlarınızı daha kolay yok ederek izci savunması oyunu oynamaya devam edin.

Yorumlar
mercimek oyun çok güzel ve vakit geçirilebilir bir oyun 2022-05-05 08:44:34
angel oyun çok güzel çok beğendim 2022-05-05 08:08:42
BROCULAR LİSTESİ çok güzel 2022-05-04 12:54:21
Yorum Yaz