Buz Pateni Kıyafetleri Oyunu

Sisters İce Skating Glam
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Buz Pateni Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Buz pateni kıyafetleri oyunu ile spor salonunda kayak yapacak Karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna için paten tasarlatıp elbise seçiyorsunuz. Menü sayfasında paten tasarlama ve elbise seçme butonlarına tıklayarak 4 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Paten tasarlama bölümlerinde ekranın alt tarafında ayakkabının rengi, süsü, deseni ve bağcıklarını seçtiğiniz menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği patenin üzerine uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, çorap ve takı seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 2 frozen kız kardeş içinde gerçekleştirerek buz pateni kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz