Şapka Modası Oyunu

BFF ST. Patricks Day Preparation
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şapka Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şapka modası oyunu ile Aziz Petrik gününde farklı bir tarz denemek isteyen 3 prensese şapka tasarlayıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan şapka tasarlama ve giysi giydirme butonları sayesinde 6 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Şapka tasarlama bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan şapkanın şekli, deseni ve kemeri menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ ve sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği şapkaya uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prenses kızlar bulunuyor. Giysi dolabının kıyafet, şaç modeli, kolye ve küpe olmak üzere 4 bölmesi bulunuyor. Menü butonlarına tıkladığınızda sağ tarafta menüde bulunan seçenekler görünüyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak menü içersindeki diğer seçenekleri de görebiliriniz. Beğendiğiniz kıyafet yada takının üzerine tıklayarak prenses kızların üzerinde görebilirsiniz. Menülerin içersindeki elbise, saç modeli ve takılardan farklı farklı kombinler deneyerek şapka modası oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
sen tanımazsın tek kelimeyle mük 2021-05-18 16:42:33
samet güzel 2021-05-14 16:36:06
elif çok güzel hep oynuyorum 2014-03-01 15:16:57
Yorum Yaz