Sosyal Medya Yıldızları Oyunu

Princesses Social Media Stars
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sosyal Medya Yıldızları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sosyal medya yıldızları oyunu ile dünyaca ünlü 4 fenomene makyaj ve instagram için kıyafetler seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan makyaj yapma, giysi giydirme ve instragram filtresi uygulama butonları sayesinde 12 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, küpe, kolye, piercing ve taç rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. Ekrandaki aşağı ve yukarı ok butonlarına tıklayarak menü içinde bulunan diğer seçenekleri görebilirsiniz. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise ünlü kız bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları sahneye hazırlayabilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka ve çanta seçebilirsiniz. 

Filtre uygulama bölümünde ekranın sol tarafında telefon ekranı ve sağ tarafında ise filtre menü butonları bulunuyor. Menü butonlarını kullanarak fotoğraflara filtre uygulayabilir ve postcardlar ekleyebilirsiniz. Sonra da fotoğraflarınızı instagram hesabınızda paylaşarak sosyal medya yıldızları giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
yağ04r e3a iyi 2023-04-23 15:27:01
Yorum Yaz