Ok Oyunları

Ok oyunları kategorimizde nişancılık yeteneğinizi ortaya çıkarabilecek tüm uygulamaları bir arada topladık. Bıçak atma, balta ve ok fırlatma uygulamaları sayesinde heyecan ve macera dolu zaman geçireceksiniz.

Kategorimizdeki bazı uygulamalarla nişan alma ve hedef vurma becerilerinizi geliştireceksiniz bazılarında ise kendinizi düşman atışlarına karşı korumanızı öğreneceksiniz. Ölmeden yada haklarınızı bitirmeden en fazla isabetli atışı yaparak en yüksek puanları kazanmaya çalışacaksınız. 

Kategorimizde bulunan okçuluk sporu uygulamaları sayesinde kendinizi gerçek bir turnuvada bulacaksınız. Atış yaparken dikkatli nefes alıp verip aynı zamanda da rüzgarın yönünü ve şiddetini hesaba katarak hamlenizi gerçekleştiriyorsunuz. Hedefleri tam onikiden vurarak tek atışta en yüksek puanı kazanıyorsunuz. Karşılıklı ok savaşı uygulamalarında ise düşmanınızı kafasından vurup etkisiz hale getiriyorsunuz. Düşmanınızdan daha hızlı ve isabetli atışlar yaparak savaşları kazanıyorsunuz. Adamın kafasının üzerine konulan elmaları vurmaya çalışarak stresli ve aksiyon dolu anlar yaşıyorsunuz. Yanlış bir atış sonunda birinin ölümüne sebep olabilirsiniz. Bunun için nişan alırken yerçekimini ve rüzgarın yönünü dikkate almanız gerekecek. Bıçak fırlatma uygulamalarında ise sabit veya hareketli hedeflere bıçağı saplayarak bölümleri tamamlıyorsunuz. Ok oyunları oynarken her uygulamada nişancılık yeteneğinizi biraz daha geliştirerek eğlenceli zaman geçireceksiniz.

En Güzel Ok Oyunları

Tüm Ok Oyunları

1 2 »