3D Ok Atma Oyunu

Archery Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

3D Ok Atma Oyunu Nasıl Oynanır ?

3D ok atma oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayıp sürükleyerek hedefe nişan alıyorsunuz. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise atış yapıyorsunuz. Ekrana tıkladığınız anda elinizdeki yay yakınlaşıyor ve yayın nişan alma bölgesini hedef tahtasına doğru sürüklemeniz gerekiyor. Nişan alma bölgesinin tam orta noktasını hedef tahtasının orta noktasına denk getirerek atış işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Her bölümde kısıtlı sayıda atış hakkınız bulunuyor. Okları hedef tahtasına isabet ettirerek puan kazanıyorsunuz. Bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçmek için belli bir puan sayısını toplamanız gerekiyor. 

Ekranın üst tarafındaki gösterge panelinde bulunan ARROWS kısmından yapmanız gereken atış sayısını, TOTAL SCORE kısmından topladığınız puan sayısını ve WIND kısmından ise havadaki rüzgarın yönünü takip edebilirsiniz.

Bazı hedefler sabit ve bazı hedefler ise hareketli bir şekilde karşınızda duruyor. Her atışta hedef tahtasına isabet ettirmeye çalışmalısınız. Atış hakkınız bittiğinde hedef olarak verilen puana ulaşamazsanız yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak 3d ok atma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
eyinas çok güzel 2023-06-25 09:22:46
Yorum Yaz