Okla Savunma Oyunu

Archer Defense
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okla Savunma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okla savunma oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıkladığınız anda nişan almak için dürbün açılıyor ve düşman askerlerini daha yakından görme şansınız oluyor. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek te düşman askerlerini bulup nişan alıyorsunuz. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise ok atışını yaparak düşmanlarınızı öldürüyorsunuz.

Ülkenizin etrafını çitlerle çevirip güvenli hale getiriyorsunuz. Dört bir yandan saldıran düşman askerleri üzerinize doğru koşarak geliyor. Çitlere gelen düşman askerleri duvarları yok ederek savunma hattınızı zayıflatıyor. Düşman askerlerinin çitlere yaklaşmasını engellemek için hepsini teker teker öldürmeniz gerekiyor. Düşman askerlerinin kafasına atış yaptığınızda tek seferde, vücudunun diğer bölgelerine atış yaptığınızda ise iki yada daha fazla seferde öldürüyorsunuz. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde ise bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yaparak okla savunma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. 

Ekranın üst tarafından çitlerin gücü ve düşman askerleri sayısını takip edebilirsiniz. Düşman askerlerini öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. UPGRADE kısmından puanlarınızı kullanarak okların atış gücünü, ok yenileme hızını, atışların düşmana hasar verme gücünü ve çitlerin dayanıklılık gücünü geliştirebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz