Hızlı Keskin Nişancı Oyunu

Johnny Trigger Sniper
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hızlı Keskin Nişancı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hızlı keskin nişancı oyunu oynarken keskin nişancı karakteriniz bir sipere yatıp uzaktan askerleri ve suçluları öldürmeye çalışıyor. Vurmanız gereken suçluların üzerinde kırmızı renkli işaretler bulunuyor. Rehine yada masum insanların üzerinde ise yeşil renkli işaretler bulunuyor. Ekrana tıkladığınızda silahınızın dürbünü açılıyor ve uzak mesafeler yakınlaşıyor. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek silahınızı çeviriyorsunuz. Hedefi kırmızı işaretle belirtilmiş suçlu yada düşmanların üzerine getirdiğinizde tekrardan ekrana tıklayarak ateş ediyorsunuz. Suçluları kafalarından vurursanız tek seferde onları öldürüyorsunuz. Gövde yada bacaklarından vurursanızda iki yada üç atışta ölmelerini sağlıyorsunuz. İlk ateş sonunda öldürmeniz gereken suçlular da size ateş ediyor. Düşman kurşunları size isabet ettiğinde enerjiniz azalıyor.

Bazı suçluların yada düşman askerlerin üzerinde kurşun geçirmez çelik yelek bulunuyor. Bu durumda onlara daha fazla kurşun isabet ettirmeniz gerekiyor. Hedeflerden bazıları sabit duruyor ve bazılarıda hareket ediyor. Hedeflerin her birini sabit olduğu anda yakalayıp kafalarından vurarak hızlı keskin nişancı oyunu oynayın ve bölümleri tek tek bu şekilde bitirin.

Her atış sonunda şarjörünüzden bir mermi eksiliyor. Ekranın üst tarafından kalan enerji miktarınızı, şarjörünüzde kalan mermi sayısını ve hedef olarak verilen süşmanlarınızın resimleri görünüyor.

Yorumlar
memo beğenmedim 2024-06-07 15:34:16
hızlı oyununuz mükemmel ötesi uzay boşluğu gibi gerkeni arz ediyorum 2022-03-28 06:57:44
byka beğendim 2021-09-13 11:19:20
ahmet güzel 2021-01-09 13:15:08
Yorum Yaz