Keskin Nişancı 2 Oyunu

Sniper Shooter 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Keskin Nişancı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Keskin nişancı 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrandaki hedef işaretine tıkladığınızda sniper silahınızın dürbünü açılıyor. Tıklama işlemine devam ederken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürüklerseniz silahınızın yönünü değiştiriyorsunuz. Silahın hedef noktasını vuruş yapacağınız bölgeye denk getirdiğinizde tıklama işlemini sonlandırarak ateş ediyorsunuz.

Her bölümde karşı tarafınızda sabit veya hareketli düşman askerleri görünüyor. Sniper silahınızla tüm düşman askerlerini öldürerek bölümü tamamlıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki baremden kalan enerjiniz ve baremin üst tarafında ise silahınızın şarjöründe kalan mermiler görünüyor. Her ateş ettiğinizde silahınızdaki mermi sayısı azalıyor. Attığınız mermiler düşman askerlerinin ayaklarına yada gövdelerine denk geldiğinde öldürme işlemi gerçekleşmiyor. Bunun için düşman askerlerini tek seferde öldürmek için mermileri askerlerin kafasına denk getirmeniz gerekiyor. Ayrıca keskin nişancı 2 oyunu oynarken düşman bölgesindeki bomba kutularına ateş ettiğinizde, bomba kutularının etrafında bulunan tüm askerleri tek seferde öldürebilirsiniz.

Siperden çıktığınızda düşman askerleri de size ateş ediyor. Düşman kurşunları size isabet ederse enerjiniz azalıyor. Enerjiniz sıfırlanırsa yada silahınızda bulunan mermi sayısı sıfırlanırsa yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölümü tekrarlamak zorunda kalıyorsunuz. Bazı bölümlerde düşman askerlerinin arasında rehineler bulunuyor. Eğer çatışma sırasında rehinelerden biri ölürse de yanıyorsunuz.

Her öldürme işlemi sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak sniper silahınızın DAMAGE hasar verme gücünü ve HP askerinizin enerji seviyesini arttırabilirsiniz. Yada SHOP bölümünden yeni ve daha etkili bir sniper silahı satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha az atışla bitirebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında görünen BAZUKA silahını alıp ateş ederek te düşman askerlerini öldürebilirsiniz. 

Yorumlar
berk çok kolay 2024-02-10 14:55:26
gamer abi oyun aşırı kolay 2024-01-27 18:46:46
fatma yani ben o kadar zorlanmadım ama genede çok zor 2024-01-22 07:11:45
habil zor evet 2023-06-03 13:59:17
Melek bencede cok zor 2022-11-11 16:58:56
ALARA bu oyun güzel ama çok zor 2022-11-04 16:29:25
Yorum Yaz