Hepsini Aynı Yapma Oyunu

Make Them All Same
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hepsini Aynı Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hepsini aynı yapma oyunu ekranında dizilmiş olan yiyecek, içecek ve günlük hayatta kullandığımız çeşitli nesneler bulunuyor. Bu dizili nesnelerden bir yada bir kaçı dizilimi bozulmuş şekilde karşınıza çıkıyor. Fare yada parmağınızla dizilimi bozan nesnelerin üzerine tıklayıp düzeltiyorsunuz. Her bölümde 3 tane can hakkınız bulunuyor. Ekranın üst tarafında yıldız resmi şeklinde kalan can haklarınız bulunuyor. LEVEL kısmından da bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz. BÜYÜTEÇ butonuna tıklayıp reklam izleyerek yeni can hakkı kazanabilirsiniz.

Can haklarınız bitmeden bozuk olan tüm nesneleri düzelttiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçerek hepsini aynı yapma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Eğer can haklarınızın hepsini kullandığınız halde halen daha düzeltecek nesne kaldıysa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

Her bölümde karşınıza farklı nesneler çıkıyor. Bazı bölümlerde binaların yamuk olan pencerelerini düzeltiyorsunuz, bazı bölümlerde kolilere yanlış dizilmiş yumurtaları yeniden diziyorsunuz, bazı bölümlerde yanlış park etmiş arabaları düzenliyorsunuz ve bazı bölümlerde ise futbol toplarını desenleri aynı yöne bakacak şekilde ip gibi diziyorsunuz. Böylece her bölümde farklı bir bulmacayı çözüp düşünme becerilerinizi geliştirerek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz