Home Pin 2 Oyunu

Home Pin 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Home Pin 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Home pin 2 oyunu hikayesinde küçük bebeğiyle beraber evden kovulan genç bir kadın bulunuyor. Sokakta kalan genç kadına yardım ederek yeni bir ev sahibi olmasını sağlıyorsunuz. Bunun için evin içinde gizli olan altınları genç kadına ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Ev çubuk şeklinde olan duvarlar ve kapılarla bölmelere ayrılmıştır. Bu duvar ve kapılar iğne şeklindedir ve hareketlidir. Üzerine tıkladığınız duvar veya kapılar açılarak yok oluyor. Bu durumda duvarın üzerinde bulunan altınlar, taşlar, ateş ve su birikintileri alt tarafa düşüyor.

Evin içindeki ateş lavlarının üzerine su dökerek ateşi söndürüyorsunuz. Sönen ateşler zararsız taşa dönüşüyor.Bu sayede genç kadını ateşten korumuş oluyorsunuz. Sonrada evin üst katlarında bulunan altın ve elmasları alt tarafa düşürüp genç kadına altınları ulaştırıyorsunuz. Home pin 2 oyunu oynarken her hamlenizde bir sonraki hamlenizi de düşünerek duvarları yıkmanız gerekiyor. Eğer yanlış hamle yaparsanız altınlar ya evin sizin ulaşamayacağınız bir bölmesine düşüyor. Yada siz suların altında kalıp boğuluyorsunuz. Ateşin içine düşerek yanıyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça aynı zamanda hizmetçi kızın farklı bir ihtiyacını da karşılamış oluyorsunuz. Önce kız için bir ev bulup, evin içinde ateş yakarak ısınmasını sağlıyorsunuz. Sonra yiyecekler alıp karnını doyuruyorsunuz. İlerleyen bölümleri tamamladıkça genç hizmetçi kadına kıyafet, ayakkabı ve evi için eşyalar satın alıyorsunuz. Her bölümde farklı bir macera yaşayıp eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz