Home Pin Oyunu

Home Pin
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Home Pin Oyunu Nasıl Oynanır ?

Home pin oyunu evin içinde gizli olan altınları ev sahibine ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Ev çubuk şeklinde olan duvarlar ve kapılarla bölmelere ayrılmıştır. Bu duvar ve kapılar iğne şeklindedir ve hareketlidir. Üzerine tıkladığınız duvar veya kapılar açılarak yok oluyor. Bu durumda duvarın üzerinde bulunan altınlar, taşlar, ateş ve su birikintileri alt tarafa düşüyor.

Evin içindeki ateş lavlarının üzerine su dökerek ateşi söndürüyorsunuz. Sönen ateşler zararsız taşa dönüşüyor.Bu sayede ev sahibini ateşten korumuş oluyorsunuz. Sonrada evin üst katlarında bulunan altınları alt tarafa düşürüp ev sahibine altınları ulaştırıyorsunuz. Home pin oyunu oynarken her hamlenizde bir sonraki hamlenizi de düşünerek duvarları yıkmanız gerekiyor. Eğer yanlış hamle yaparsanız altınlar ya evin sizin ulaşamayacağınız bir bölmesine düşüyor. Yada siz suların altında kalıp boğuluyorsunuz. Ateşin içine düşerek yanıyorsunuz.

Her bölümü tamamladığınızda 100 PUAN kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak OUTFIT kısmından yeni karakter, ROOM kısmından yeni evler ve HOUSE kısmından ise yeni kasabalar satın alarak sonraki bölümlere geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar
AYAZ Oyun iyi 2024-04-06 12:23:03
Yorum Yaz