Köpeği Kurtar Oyunu

Protect My Dog
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Köpeği Kurtar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Köpeği kurtar oyunu oynarken fare yada parmağınızla hayvanın etrafına koruma duvarı örüyorsunuz. Ekranda arıların bulunduğu kovan ve alt tarafta ise arıların yapmış olduğu bal kovası bulunuyor. Arılar etrafta hiçbir canlı istemiyor. Çünkü ballarının çalınıp emeklerinin boşa gideceğini düşünüyorlar. Arılar sürekli olarak kovandan çıkıp etrafı dolaşarak yapmış oldukları ballara sahip çıkıyor. Ama minik köpek her bölümde bal kovasının etrafında bulunuyor. 

Arıların saldırısından köpeği korumak için etrafına çizgi çizerek duvar örüyorsunuz. Kovandan çıkan arılar hemen minik yavruya saldırıyor. Koruma duvarı sayesinde hayvanı hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Arılardan bir tanesi bile duvarı aşıp iğnesiyle hayvanı sokarsa yada minik yavru bal kovasına düşerse yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

İlerleyen bölümlerde hayvan ve kovan sayısı artıyor. Ayrıca duvarın sabitleneceği basamaklar ve askılar da ekranda bulunuyor. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor. Arılar kovandan çıktıktan sonra 10 saniye boyunca minik yavruya saldırıyor. Kalan süreyi ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Bu 10 saniye içinde minik yavruyu öldüremezlerse bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak köpeği kurtar oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Toplam 40 bölümden oluşan bu zeka uygulaması sayesinde maceralı ve eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
selim çok güzel 2024-03-01 12:43:34
selma çok güzel 2024-02-29 18:58:21
cek harika 2023-04-07 06:05:30
Kim jisoo harika oyunn tavsiye ederim 2023-01-21 03:27:14
Yorum Yaz