Araba Çıkarma Zeka Oyunu

Car Out
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Araba Çıkarma Zeka Oyunu Nasıl Oynanır ?

Araba çıkarma zeka oyunu oynarken fare yada parmağınızla araçların üzerine tıklayıp sağa sola ve yukarı aşağı sürükleyerek hareket ettiriyorsunuz. Otopark içerisine taksi, kamyon, minibüs ve tır gibi araçlar rastgele park edilmiştir. Sizin aracınız otoparkın en arka tarafında sıkışmış olarak kalmıştır. Aracınızla otoparkın çıkış kapısı arasındaki araçların yerini değiştirerek yolu açmaya çalışıyorsunuz.

Aracınızın önünden diğer araçları çektikçe yol açılıyor. Aracınızla çıkış kapısı arasında bir engel kalmadığında otoparktan dışarı çıkarak bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Otoparkın etrafı beton bariyerlerle çevrili olduğu için sadece kapıdan dışarı çıkış yapabiliyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puan miktarını ve bulunduğunuz bölüm sayısını ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden yeni araçlar satın alabilirsiniz. Her bölümde farklı bir bulmaca çözme tekniği kullanarak araba çıkarma zeka oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz