Fethetme Oyunları

Fethetme oyunları ile askerler yetiştirip ve silahlar satın alarak düzenli ordular kurabilirsiniz. Her uygulamada farklı bir strateji geliştirip düşman ülke ve kalelerine saldırı yapıyorsunuz.

Bu kategorimizde bulunan uygulamalar genel olarak asker çıkarma, asker sayısını arttırma ve düşman bölgelerine saldırı yapıp ele geçirme aşamalarından oluşuyor. Bu işlemleri yaparken düşman saldırılarına karşı strateji geliştirip savunma hattınızı güçlendiriyorsunuz. Her uygulamada yeni ve farklı bir savaş tekniği geliştirerek topraklarınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Kule ve kalelere saldırırken önce kendi bölgenizdeki asker sayısını arttırıp ordunuzu güçlendiriyorsunuz. Sonra kale yada kulenize en yakın kule yada kaleyi ele geçirip sınırlarınızı geliştiriyorsunuz. Bu şekilde tüm bölgeyi ele geçirerek bölümü tamamlıyorsunuz. Böcek savaşı uygulamalarında da aynı taktiği izliyorsunuz. Size en yakın böcek yuvasını ele geçirip kendinize yuva yapıyorsunuz. Sonra da diğer yuvaları ele geçirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Fethetme oyunları oynarken sürekli olarak değişik strateji ve taktikler kullanarak savaşları kazanmaya çalışıyorsunuz.  

En Güzel Fethetme Oyunları

Tüm Fethetme Oyunları