Kale Fethetme Oyunu

Toy Army Tower Merge Defense
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kale Fethetme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kale fethetme oyunu ekranın alt tarafında sizin ve üst tarafında ise düşman ülkesi bulunuyor. Her iki ülke arasında patika bir yol vardır. Kulenizin alt tarafında kılıç kullanan ve ok atan askerleri çıkartabileceğiniz 12 karelik bir alan bulunuyor. En alt taraftaki KILIÇ ve OK butonlarına tıklayarak asker çıkarma evleri inşa ediyorsunuz. Her bir ev ayrı bir kerenin içine yerleşiyor. Asker çıkarma evleri güçlerine göre seviyelere ayrılmıştır. Aynı güçteki iki asker çıkarma evini aynı karede birleştirip bir üst seviyede yeni bir asker çıkarma evi inşa ediyorsunuz.

Evlerden çıkan askerler patika yolu kullanarak düşman bölgesine saldırıya geçiyor. Aynı şekilde düşman askerleri de size karşı saldırıya geçiyor. Yol üzerinde karşılaşan askerler savaş yaparak birbirlerini öldürmeye çalışıyor. Öldürdüğünüz her düşman askeri için para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafında kasanızda bulunan para miktarını ve LEVEL kısmından da bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak yeni asker çıkarma evleri inşa edebilirsiniz.

Askerleri öldürüp düşman kalesine girmeye çalışmalısınız. Düşman binasını ele geçirdiğinizde bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde düşman askerleri de sizin bölgenize giriş yaparsa savaşı kaybediyorsunuz. Yeni bölüme geçtiğinizde daha önceden inşa ettiğiniz asker çıkarma evlerini kullanabiliyorsunuz. 

Bölüm geçişlerinde paralarınızı kullanarak SHOP bölümünden yeni ülkeler satın alabilirsiniz. Kale fethetme oyunu oynarken her bölümde düşman bölgesini ele geçirmek için farklı taktik ve stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Bu uygulamada zaman geçirirken zeka ve savaş becerilerinizi kullanarak eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Cemre cok guzel yarin youtbeye vidio atıcam 2021-11-10 14:06:36
baha onur güzel 2018-02-05 20:41:50
Yorum Yaz