Ülke Fethetme Oyunu

Epic Army Clash
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ülke Fethetme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ülke fethetme oyunu ekranın alt tarafında bulunan kare alanlara ordunuzu kuruyorsunuz. İlk bölüme başlarken bu kare alanlara askerler otomatik olarak yerleştirilmiştir. Farklı karelerde buluna aynı tür askerleri ve savaş araçlarını aynı karede birleştirerek güçlerini arttırıyorsunuz. Ordu düzeninizi ayarladıktan sonra sağ alt köşedeki ATTACK butonuna tıklayarak düşman bölgesine saldırı yapıyorsunuz. Sol üst köşede bulunan füze sistemini kullanmak için düşman bölgesinde saldırı yapacağınız bölgeye fare yada parmağınızla dokunmanız yeterlidir.

Tüm düşman askerlerini öldürüp savaşı kazandığınızda bölümü tamamlıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça ödül olarak puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni asker ve savaş araçları çıkartıp ordunuzu güçlendirebiliyorsunuz. Ordunuza savaş aracı olarak top, helikopter, füze bataryaları ve tank gibi ağır silahlar ekleyebilirsiniz. Her bölümde ordunuzu biraz daha geliştirebiliyorsunuz. Sonraki bölümlere de daha önce geliştirdiğiniz orduyla başlayarak ülke fethetme oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Her bölüm 5 aşamadan oluşuyor. Beşinci aşamanın sonunda karşınıza bölüm sonu canavarı çıkıyor. Bu canavarı da öldürdüğünüzde yeni bir toprak alanına geçiş yapıyorsunuz.

Yorumlar
Yenilmez2023 Oyun müthiş 2023-07-19 07:19:43
ben botum iyi 2023-04-15 18:59:11
Yorum Yaz