Ada Fethetme Oyunu

Top War Battle
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ada Fethetme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ada fethetme oyunu oynarken düşman ülkelere saldırıp topraklarını işgal ediyorsunuz. Her ele geçirdiğiniz ülke sonucunda ganimetler alıyorsunuz ve aldığınız bu ganimetler paraya dönüşüyor. Ekranın üst tarafında kasanızda bulunan para, mücevher ve maden miktarları görünüyor.

İlk başlangıçta 4 tane askeriniz bulunuyor. Bu askerlerinizi savaş gemisine doldurup en yakın düşman ülkesine saldırıyorsunuz. Adadaki düşman askerlerini öldürüp binaları yıkarak ülkeyi ele geçiriyorsunuz. Her ele geçirdiğiniz adadaki ganimetleri alarak geri dönüyorsunuz. Topladığınız paralar ekranın sağ köşesindeki LEVEL atlama seviyesini geçince, sağ taraftaki butona tıklayarak yeni asker çıkartarak ordunuzu geliştiriyorsunuz. Alt taraftaki sarı renkli FIGHTING butonuna tıklayıp ordunuzu harekete geçirerek adaya saldırıyorsunuz.

Kasanızda bulunan para ve mücevherleri kullanarak HERO menüsünden daha güçlü ve kuvvetli askerler satın alabilir ve BASES menüsünden de kendi ülkenizdeki binaları geliştirebilirsiniz. Yeni savaş gemileri çıkartıp donanmanızı büyütebilirsiniz. Böylece daha güçlü ülkeleri ele geçirerek ada fethetme oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
adımı ne yapcan güzel 2022-04-24 09:56:23
Müq Müq 2022-04-24 07:19:50
Yorum Yaz