Subway Surfers Oyunları

Subway surfers oyunları ilk olarak Kiloo ve Sybo firması tarafından 2012 yılında piyasaya sürüldü. Mobil cihazlar için geliştirilen bu uygulama ilk günden itibaren tüm dünyada milyonlarca kez cep telefonları ve tabletlere indirilerek çok beğeni topladı. Daha sonradan HTML5 teknolojisinin oyun yapımında kullanılmasıyla masaüstü versiyonları da çeşitli firmalar tarafından piyasaya sürüldü. Orjinal uygulamada küçük bir çocuk arkasından kovalayan müfettiş ve köpeğinden kaçıyor. Kovalamaca metro hattı ve istasyonlarında gerçekleşiyor. Bunun için de çocuklar bu uygulamalara metro koşusu diyor.

Metro hattında sabit veya hareketli trenler, bariyerler, yol bakım çalışması tabelaları, engeller ve tuzaklar bulunuyor. Koşan çocuk bu tuzaklara çarparsa yanıyorsunuz ve en baştan tekrar başlamak zorunda kalıyorsunuz. Koşarken parkurda bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Bu puanları kullanarak karakterinize kıyafet ve paten satın alabiliyorsunuz.

Bu uygulamaların ilki ve öncüsü Subway Surfers olduğu için bu kategorimizin ismini de bu şekilde belirledik. Subway Surfers oyunları kategorimizde farklı karakterlere ve mekanlara sahip uygulamalar bulunuyor. Temel olarak amaç bütün uygulamalarda aynıdır. Her bir uygulamada ayrı bir heyecan ve macera yaşayıp keyifli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Subway Surfers Oyunları

Tüm Subway Surfers Oyunları

1 2 »