Koş Kedi Koş 2 Oyunu

Blue Mushroom Cat Run
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Koş Kedi Koş 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Koş kedi koş 2 oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı aşağı sürükleyerek hayvanı kontrol ediyorsunuz.

Parkur 3 şeritli yoldan oluşuyor. Yolda ilerlerken karşınıza trenler, arabalar, bariyerler ve kutular çıkıyor. Bu engel ve tuzaklara çarparsanız yanıyorsunuz. Bu durumda yanıyorsunuz ve en baştan koş kedi koş 2 oyunu oynamaya başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için engel ve tuzaklara çarpmamak için şerit değiştiriyorsunuz, eğiliyorsunuz yada havaya doğru zıplıyorsunuz. Ayrıca parkurda bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Yolda mıknatıs, füze, baret gibi özellikler bulunuyor. Mıknatıs özelliğini alarak ta altınların hepsini üzerinize çekerek daha çok puan toplamış oluyorsunuz. Füzeyi alarak uçarak ilerliyorsunuz. Baret özelliğini alarak ta kaza yaptığınızda yanmadan yola devam ediyorsunuz.

Ekranın sağ üst köşesinden parkurda ilerlediğiniz mesafeyi ve topladığınız altın miktarını takip edebilirsiniz. Altınları kullanarak karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz