Koş Kedi Koş Oyunu

Cat Runner
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Koş Kedi Koş Oyunu Nasıl Oynanır ?

Koş kedi koş oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı aşağı sürükleyerek hayvanı kontrol ediyorsunuz. Subway Surf tarzındaki bu uygulamayla yine heyecan dolu anlar yaşayacaksınız.

Bölüme başlarken tamamlamanız gereken görevler tabloda gösteriliyor. Tabloda 10 tane kurabiye, 10 tane şeker, 10 tane süt ve 10 tane kivi toplamanız gerektiği yazıyor. Bu görevleri tamamladığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Sevimli hayvan koşarken karşıdan gelen trenlerinin altında kalmamak için sağ veya sol şeritlere geçiş yapıyorsunuz. Bunun yanında parkurda bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Mıknatıs özelliğini alarak ta altınların hepsini üzerinize çekerek daha çok puan toplamış oluyorsunuz. Karşınıza karşı yönden gelen trenler, bariyerler ve boşluklar çıkıyor. Bu tuzak ve bariyerlere çarparsanız yanıyorsunuz ve en baştan koş kedi koş oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Bunun için dikkatli ve seri hareket ederek hayatta kalmaya çalışın. Parkurdaki uçakları alıp havalanarak ilerliyorsunuz. Boyut değiştirme özelliklerinini de alarak farklı parkurlarda koşmaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
medine fena değil ama ben bunların daha güzellerini biliyorum arkadaşlar siz giderken ben dönüyordum okey 2023-01-25 17:46:38
sema çok guzel 2023-01-18 07:37:29
minecraft dünyası müq agalar tam benlik 2023-01-13 14:28:10
Yorum Yaz