Polisten Kaçış Oyunu

Police Endless Car
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Polisten Kaçış Oyunu Nasıl Oynanır ?

Polisten kaçış oyunu oynarken "A, D" ve sağ sol yön tuşlarını kullanarak yolda sağa sola hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta engel ve bariyerlerin üzerinden zıplıyorsunuz. 

Parkurda bariyerler, engeller, park etmiş arabalar ve tuzaklar bulunuyor. Bu engel ve tuzaklardan birine takılıp kaza yaparsanız yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Yolda ilerlerken altınları ve mücevherleri toplayarak para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafında topladığınız para miktarı ve parkurda kaldığınız süre miktarı görünüyor. Kasanızda biriktirdiğiniz paraları kullanarak STORE bölümünden daha hızlı ve güçlü arabalar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki denemelerinize satın aldığınız hızlı arabalarla başlayarak polisten kaçış oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Köşebaşlarına yada kavşaklara geldiğinizde herhangi bir yolu seçerek kaçma işlemine devam ediyorsunuz. Güvenlik güçleri bazı bölgelerde kontrol amaçlı olarak tüm yola bariyer koyuyorlar. Bu bariyerlerin üzerinden zıplayıp geçerek şehirde dolaşmaya devam ediyorsunuz. Her anı ayrı bir heyecan ve macera dolu olan bu uygulamayla adrenalin dolu vakit geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
azrail güzel.çok 2022-05-15 18:12:08
Nuriye Guzel oyun. 2022-05-14 06:30:22
Yorum Yaz