Koş Kovboy Koş Oyunu

Cowboy Runners Dash
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Koş Kovboy Koş Oyunu Nasıl Oynanır ?

Koş kovboy koş oyunu oynarken bilgisayarlarda "A - D" tuşlarıyla sağa sola hareket ediyorsunuz. "W" ile zıplıyorsunuz. "S" ile de eğiliyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı aşağı yönde sürükleyerek aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

ENDLESS MODE ve LEVEL MODE olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Endless mode seçeneğinde yanana kadar şehirde koşuyorsunuz. Level mode seçeneğinde ise bölüm başlangıcında verilen mesafe kadar koşup bölümü tamamlıyorsunuz. Koşacağınız mesafe TARGET kısmında ve bölümü tamamladığınızda kazanacağınız ödül ise REWARD kısmında yazıyor.

Parkurda sabit veya hareketli trenler, bariyerler, engeller ve kutular bulunuyor. Bunlardan herhangi birine çarparsanız yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Parkurda bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak uçak yada ek can satın alabilirsiniz. Yada UPGRADE kısmından karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Koş kovboy koş oyunu oynarken parkurda bulunan mıknatısları alarak tüm altınları kendinize doğru çekebilirsiniz. Kalkanları alarak ta karakterinize zırh takabilirsiniz. Böylece trenlere, engellere ve bariyerlere çarpsanız bile yanmadan parkurda ilerlemenize devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz